Czym jest efekt mokrej kostki?

Efekt mokrej kostkiEfekt mokrej kostki - bardzo pożądany przez większość posiadaczy parkingów, alejek oraz tarasów wykonanych z kostki brukowej. Zdecydowanie poprawia estetykę i walory wizualne powierzchni poprzez wyostrzenie barwy. Kostka brukowa niezależnie od warunków atmosferycznych wygląda na mokrą.

Impregnat nadający efekt mokrej kostki możemy stosować na wszystkich rodzajach bruku (standard, melanż, plukana, antyczna) niezależnie od wariantu kolorystycznego. Aplikacja preparatu jest niezwykle prosta, po wyczyszczeniu powierzchni impregnujemy pedźlem lub natryskowo.

Impregnat charakteryzujący się efektem mokrej kostki MAX w ofercie ImpregnacjaKostki.eu to Deep Coat V. Dodatkowo zabezpieczy powierzchnię przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych takich jak promieniami UV (powodujące stopniwe blaknięcie),  ścieranie, trwałym zabrudzeniem olejem silnikowym oraz ograniczy porost mchów.

Pamiętać należy, że impregnacja to nie tylko efekt mokrej kostki ale także powłoka ochronna która pomoże zachować powierzchnię w czystości. Efetky widocznę będą przez długie lata gdy zaimpregnowany podjazd będzie sie wyróżniał na tle innych inwestycji, realizowanych w tym samym czasie bez impregnacji. Poniżej przykłady użycia impregnatu Deep Coat V.

Przed i po impregnacji palisad Przed i po imgregnacji kostki brukowej

KONTAKT Z NAMI:
telefon ikona
tel. 799 836 350
tel. 514 075 848
kontakt ikona
office@impregnacjakostki.eu
NEWSLETTER:
Materiały edukacyjne i promocja dla fachowców
separator