Jak dobrać impregnat do kostki brukowej?

Jak dobrać impregnat do kostki brukowejW wyborze odpowiedniego preparatu powinniśmy kierować się zakresem jego działania. Należy upewnić się czy wybrany impregnat do kostki posiada właściwości oleo i hydrofobowe, chroni przed promieniami UV, a przede wszystkim do jakich powierzchni jest adresowany.

Impregnat Deep Coat V idealnie impregnuje powierzchnie poziome, jednak z powodu swojej gęstości nie nadaje sie do impregnacji pionowych elementów, do tego celu dedykowanym preparatem jest Clearseal. Z kolei Clearseal nie wyostrzy koloru kostki płukanej tak jak zrobiłby to Deep Coat V. W wątpliwych sytuacjach należy kontaktować się ze sprzedawcą.

Drugą bardzo ważną kwestią jest producent, zasada jest banalnie prosta im firma posiada większe doświadczenie tym lepiej. Oferowane przez ImpregnacjKostki.eu preparaty produkowane są przez chemików posiadających kilkunastoletnie doświadczenie w wytwarzaniu pigmentów do produkcji bruku, impregnatów oraz preparatów do pielęgnacji, które z roku na rok są udoskonalane i wychodzą na przeciw oczekiwaniom klientów. Impregnat Deep Coat V to odpowiedz na wzrost popularności kostek płukanych, do tej pory jest jedynym preparatem, który wyostrzy kolor i zabezpieczy popularnych "płukanek".

Na rynku obserwujemy prawdziwy wysyp wszelkiego rodzaju preparatów do impregnacji. Większość środków działa jedynie na powierzchni nie wnikają w strukturę bruku oraz nie chroniąc kostki przed tudnym do usunięcia zabrudzeniem olejem silnikowym. Nie posiadają żadnych atutów prócz niewiele niższej ceny. Pojawia się wiec pytanie czy warto tracić czas i pieniądze jedynie na złudne przeświadczenie, że zabezpieczyliśmy nasz podjaz?.

Poniżej link do tabeli która pomoże w wyborze odpowieniego preparatu:
Tabela - kliknij tutaj


KONTAKT Z NAMI:
telefon ikona
tel. 799 836 350
tel. 514 075 848
kontakt ikona
office@impregnacjakostki.eu
NEWSLETTER:
Materiały edukacyjne i promocja dla fachowców
separator